Akka Antedon Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Akka Antedon Hotel
 • 67 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Kids free
 • Në plazh
 • Rekomandimi ynë
 • SPA & Wellness
 • WiFi falas në vende publike
 • Aqua park
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Akka Antedon Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Beldibi 15km nga Kemer, 30km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 45km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave në dy blloqe kryesore ndërtimore dhe në një bllok familjar dhe në 7 vila është 507. Dhoma standarde (30-42m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax) përfshirë 12 dhoma lidhëse dhe 5 dhoma për personat me aftësi të kufizuara, Dhomat superiore (42m², të vendosura në ndërtesën kryesore, një dhomë gjumi dhe një banjo, shërbim VIP falas - shërbim bathrobe, përdorim falas të një restoranti A'la Carte, mini bar të veçantë, shporta frutash, max.3pax), Dhoma familjare  (40-52m², të vendosura në bllok familjar, dy dhoma gjumi me dyer në mes dhe një banjo, max.4pax) , Dhoma duplex (52-63m², të vendosura në ndërtesën kryesore, dy dhoma gjumi dhe dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë, ujë mineral, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe up, kasaforta, bathrobe, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon, Internet WI-FI.

 • Shërbimi:

  Premium Ultra All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, ushqim i lehtë në mëngjes, drekë, snack pasdite, ëmbëlsira, biskota, darkë dhe rostiçeri në mbrëmje. Ekziston mundësia për të bërë ushqimin e foshnjës sipas recetës së prindërve (wormer ushqimesh për fëmijë, njësi për sterilizimin e shisheve të foshnjës, valë mikro, blender në dispozicion në Kids Restaurant). Ekziston një Qëndër e Shëndetshme e Jetës përgatitur nga nutritionist. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara vendore dhe standarde, pije të nxehtë, lëng të freskët portokalli vetëm gjatë mëngjesit, frigoriferë rreth kompleksit të hotelit me ujë dhe pije të buta. Nuk përfshihen në konceptin ultra all inclusive: pijet Premium, vera speciale, shampanjë, lëngje frutash të freskëta (me përjashtim të mëngjesit), pije energjetike, pije në shishe, shërbim në dhomë, mensa speciale Cake, restorante A'la Carte janë me rezervë paraprakisht dhe me mbuluar pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor – Divan me bufe të hapur,shërbimi, A’la Carte restorantet: Safran (Turk), Gulet (Peshku), Olive (Italian), Pasha (dhomë e ngrënies luksoze), bare përgjatë kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestar i fëmijëve, larje rrobash dhe pastrimi kimik, qendra tregtare, internet dhe lojërat në kompjuter, floktari, rent a car janë me pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë rreth kompleksit të hotelit.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat, guralec dhe rërë, shtretërit, ombrellat, peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, basketboll, volejboll plazhi, futboll mini, pingpong, sportet e ujit të pa motorizuara janë pa pagesë. Qendra Wellness & SPA, masazh, reflektor për fusha tenisi, pajisje, sportet e ujit të motorizuar, bilardo janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe, kinema dhe muzikë live. Akka Mini klub për fëmijë nga mosha 4 deri në 16 vjeç (të zgjedhur në grupe nga mosha) të organizuar nga stafi profesional, pishina për fëmijë, shesh lojërash, kinema, parti të ndryshme.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni