Titanic Deluxe Golf Belek

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Titanic Deluxe Golf Belek
 • 137 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness

TITANIC DELUXE GOLF RESORT BELEK – 5* POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 40km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 594. Ka dhoma në ndërtesën kryesore dhe në pjesën e Villa. në kopësht. Dhoma standarde (34m², max.2 + 2pax, një dhomë gjumi dhe një banjo, ndërtesë kryesore), dhoma superiore (39m², max.2 + 2pax, një dhomë

Rreth Titanic Deluxe Golf Belek

TITANIC DELUXE GOLF RESORT BELEK – 5*

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 40km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 30km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 594. Ka dhoma në ndërtesën kryesore dhe në pjesën e Villa. në kopësht. Dhoma standarde (34m², max.2 + 2pax, një dhomë gjumi dhe një banjo, ndërtesë kryesore), dhoma superiore (39m², max.2 + 2pax, një dhomë gjumi dhe një banjo, ndërtesë kryesore) (80m², max.3 + 1pax, dy dhoma gjumi dhe dy banjo, ndërtesa kryesore), Dhoma luksoze (70m², max 3 + 1pax, ndërtesa kryesore) Në zonën e Kopshtit ka pishina familjare (80m², max.3 + 1pax, dy dhoma gjumi dhe dy banjo, me qasje të drejtpërdrejtë në pishinë), pishina për pishinë familjare (80m², 3 + 1pax, dy dhoma gjumi dhe dy banjo, ballkon, në katin e parë, jo direkt në pishinë). Në të gjitha dhomat ka banjo me dush - shi, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (zgjedhje të ndryshme dhe pije, rimbushet çdo ditë), kuti të sigurt, vaskë dhe pantofla pas mbërritjes, kazan në dhomë (kafe dhe çaj assortments), TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti WI-FI, ballkon. Dhoma e suita: Kostum kryesor (82m², me ballkon në ndërtesën kryesore, një dhomë gjumi), Këndi (82m², me ballkon në ndërtesën kryesore, dy dhoma gjumi), Design Villa (338m², këto vila kanë kopsht privat me pishinë vetjake , një dhomë gjumi, një sallon me kuzhinë dhe tarracë), Ekskluzive Pool Villa (360m², kopsht privat me pishinë vetjake, dy dhoma gjumi, sallon, një sallon me kuzhinë, tarracë të madhe), Superior Villa (610m², kopsht privat me pishinë (sipërfaqe totale prej 2700 m², pesë dhoma gjumi me banjo vet, sallon me kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo turke, sauna, palestër, kabina private në plazh)

SHËRBIMI:
High Class All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, bufe dietale, bufe ne mesnatë, A’la Carte restorante, akullore në orë të caktuar, bari pranë pishine, bufe për fëmijë, . Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe standarde nga importi, pijet në Disko Bar (prej 23.00 deri në 02.00), shërbimi në dhomë në mes të orëve 24.00 dhe 07.00. Nuk janë inkuadruar në koncept: pijet premium, vera speciale, shampanjë franceze, si dhe A’la carte restorantet në anije dhe Privado.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorantet: Oceanos (Mediteran), Hasir (Turk), Barbeque (peshk dhe mish), La Paglia (Italian), Restoranti në Anije, Privado (meny speciale), bare përgjatë kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestar i fëmijëve, larje rrobash dhe pastrimi kimik, qendra tregtare, internet dhe lojërat në kompjuter, floktari, rent a car janë me pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat me rërë i cili gjendet 1000 metra larg hotelit dhe në çdo kohë ka transport të organizuar për plazh. Shtretërit, ombrellat, peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, palestër, banjë turke, saunë, tereni për tenis, basketboll, volejboll plazhi, mini futboll, pingpong, sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Wellness & SPA qendra, masazhi, ndriçimi për tenis, pajisjet, sportet ujore me motor, bilardo janë me pagesë. Program zbavitës gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show program dhe “live” muzikë, kinema. Mini klub për fëmijë 03 – 13 vjeç dhe Teenage Klub për 14 – 17 vjeç.

www.titanic.com.tr
Lokacioni