Kempinski Hotel The Dome

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Kempinski Hotel The Dome
 • 38 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • SPA & Wellness
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Hotel deluxe dhe modern
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Kempinski Hotel The Dome

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni