Kaya Belek

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Kaya Belek
 • 39 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Kaya Belek

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni