Innvista Hotel Belek

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Innvista Hotel Belek
 • 24 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas në vende publike
 • Aqua park
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Innvista Hotel Belek

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni