Transatlantik Beach Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Transatlantik Beach Hotel
 • 50 fotografi

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Transatlantik Beach Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është e vendosur në Goynuk, 9 km në Kemer dhe 40 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 491 në dy ndërtesa kryesore. Dhoma standarde (26-30m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një krevat dopio, një banjo, max2 + 1pax), Dhoma familjare (56 - 60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max4pax) Dhomat Suit (80-105m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo dhe Jacuzzi në ballkon, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, mini bar (pije freskuese, ujë pas mbërritjes), arkë, TV LCD me programe satelitore dhe kanale muzikore dhe ballkon . (Disa nga dhomat standarde mund të jenë pa ballkon).

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - mëngjes, mëngjes të vonshem, drekë, snack pasdite, darkë dhe darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara nga 10:00 – 02:00, akullore gjatë orëve të caktuara, Beach snack nga 10:00 – 18:00, Patisserie. Nuk përfshihen: pije premium të importuara, vera speciale, lëngje frutash të freskëta, pije në shishe, restorant A'la Carte me rezervim paraprak, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor - restorant Fish A'la Carte, bare rreth kompleksit të hotelit. Ka shërbim mjekësor 24 orë, lavanderi dhe babysitting, telefon, faks, internet, qendër tregtare, floktari, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Lidhje interneti WI-FI ne Lobby dhe rreth hotelit është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit me rërë dhe guralecë, 400m nga hoteli me shtretër dielli, çadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e brendshme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitjet e ujit, fusha tenisi, pingpong, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, palestër, dhomë me avull janë pa pagesë. Masazh, qendër SPA, sportet e ujit janë me pagesë shtesë.
  Programet argëtuese gjatë ditës dhe tregojnë në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 - 12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni