Sealife Family Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Sealife Family Resort Hotel
 • 14 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Sealife Family Resort Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në qendrën e qytetit Kemer, 55km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 352 dhoma. Standard dhoma (17-23m2, 2+1pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me vaskë, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar ndaras, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije të lehta në arritje, pastaj vetem ujë), arkë, tepison ose parket në dysheme, TV satelitor me kanale muzikore, ballkon. Internet WI-FI.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ushqim i lehtë, ëmbëlsira, çaj, kafe, darka. Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike lokale dhe disa të importuara prej orës 10.00 – 01.00. A’la carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëhere gjatë qëndrimit. Nuk janë të perfshira: të gjitha pijet nga importi, të gjitha pijet në shishe, shërbimi në dhomë, pijet energjetike, nargjile, lëngu i freskët.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la carte restorantet – Meksikan, Italian dhe peshku, bare përgjatë kompleksit hotelior. Mjeku, larje rrobash, floktari, telefoni, fax, internet, lojërat në kompjuter, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin, guralec, shtretërit, ombrellat janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, qendra e fitnesit, sauna, Banjë turke, ping pong. Sportet ujore, masazhi, janë me pagesë shtesë.

  Mini club për fëmijë prej 04-12 vjet.


  RENOVIMI: 2021

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni