Ramada Plaza by Wyndham Antalya

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Ramada Plaza by Wyndham Antalya
 • 30 fotografi
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Ramada Plaza by Wyndham Antalya

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni