Champion Holiday Village

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Champion Holiday Village
 • 32 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

CHAMPION HOLIDAY VILLAGE – HV1 – BELDIBI – KEMERR POZITA: Champion Holiday Village gjindet në regjionin e Beldibi 13km nga Kemeri dhe 45km nga aeroporti i Antalyas VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 244 dhoma në bloqe 2 kateshe, dhomat standarde (18m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax ), dhomat standarde me krevet marinari ( 28m2, një dhomë gjumi me krevat dyshe + krevat marinari për femijë,

Rreth Champion Holiday Village

CHAMPION HOLIDAY VILLAGE – HV1 – BELDIBI – KEMERR

POZITA:
Champion Holiday Village gjindet në regjionin e Beldibi 13km nga Kemeri dhe 45km nga aeroporti i Antalyas

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 244 dhoma në bloqe 2 kateshe, dhomat standarde (18m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax ), dhomat standarde me krevet marinari ( 28m2, një dhomë gjumi me krevat dyshe + krevat marinari për femijë, një banjo, max.2+2pax), dhoma suite ( 36 – 38m2, dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max. 2+2) Të gjitha dhomat janë apo terasë, banjo private me tush kabin dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizimit, telefon direkt, mini bar (ujë te rimbushur çdo ditë), arka (pagese shtesë),dysheme qeramiku, TV satelitor dhe kanele muzikore

SHËRBIMI:
All inclusive – bufe e hapur për mengjes, drekë dhe darkë, snacks gjatë gjith ditës, pijet alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10:00-24:00, restorantet A’la cartet me rezervim paraprak një ditë më herët dhe vetëm një herë gjatë qëndrimit. Nuk janë të përfshira: te gjitha pijet e importuara, verat e veçanta, lëngjet e freskta, akulloret, kafe Turke, të gjitha pijet në Disko, dhe të gjitha pijet pas orës 24:00

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor, restorantët A’la carte – Turke dhe Aegean, bar rreth komplekseve të hotelit. Mjeku, kujdestarja e fëmijëve, pastrim rrobash, telefoni dhe faksi, internet cafe dhe lojërat kompjuterike, floktari, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë, gjithashtu edhe interneti është me pagesë shtesë.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazh privat me guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme, pishinë për fëmijë, pishinë relaksi për të rritur, dy rrëshqitëse në ujë, qendër fitnesi, saunë, banjë Turke, pikado, vollejboll në plazh, fushë tenisi, ping-pong. Me pagesë shtesë janë: sportet në ujë, ndriçimi për fushën e tenisit, masazh, biliardo dhe lojërat kompjuterike. Programe argëtimi gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Mini klub për femijët nga 04-12 vjeç me programe të veçanta për ta.
RENOVIMI: 2019

www.championholiday.com.tr
Lokacioni