Sirius Deluxe

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Sirius Deluxe
 • 40 fotografi
 • SPA & Wellness
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Sirius Deluxe

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Turkler, 20 km në Alanya dhe 110 km nga aeroporti Antalya.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 250. Dhoma standarde (32m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), Dhomë të madhe (45m², max.4pax, një dhomë gjumi më e madhe, një krevat francez + një krevat dopio + mund të jetë e hapur, një banjo, max.2 + 2pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, me ajër të kondicionuar qendror ose të ndarë sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (pije alkoolike ditore, ujë dhe ujë mineral, më vonë uji i rimbushur çdo ditë) arkë, dysheme laminat, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon. Lidhje WI - FI në internet në dhomat është pa pagesë.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - bufe i hapur për mëngjes, snacks gjatë ditës, drekë, snacks gjatë ditës dhe në pasdite, darkë, snack vonë natën, mini bar në dhoma, akullore gjatë orëve të caktuara, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë gjatë qëndrimit, bar Beach nga 10:00 – 24:00 orë me pije të lehta dhe birrë. Nuk përfshihen: të gjitha pije të tjera të importuara që nuk janë në listë, pije luksoze të importuara, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomave, verëra të veçanta.

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, dy restorante A'la Carte kuzhinë turke dhe italiane, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, babysitting, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike, qendër tregtare, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, me rërë dhe guralecë, me shtretër dielli, ombrellë dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, dy rrëshqitje të ujit, Qendra e Fitness, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong, gjimnastikë. Me pagesë shtesë: masazh, Wellness dhe SPA, sportet e ujit, lojërat kompjuterike.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe, programe speciale për fëmijët në Mini Club për fëmijët ndërmjet moshës 04-12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni