Selene Beach & Spa Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Selene Beach & Spa Hotel
 • 42 fotografi
 • SPA & Wellness
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Vetëm për të rritur
 • Pishinë e hapur
 • Fitness
 • Në plazh

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Selene Beach & Spa Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Turkler 20 km në Alanya dhe 98 km nga aeroporti Antalya.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 204. Dhomat standard(25-30m2, një dhomë gjumi. një banjo, max 2pax), Corner Suit (40-45m2, nje shtrat double, një sofa, një banjo, max.3pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe ujë mineral të rimbushur çdo ditë), arkë, TV satelit dhe kanale muzikore, internet Wi-Fi, parket laminat ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive -bufe i hapur për mëngjes, snacks gjatë ditës, drekë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, darka dhe ushqime të natës së vonë, pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listë, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, pije në shishe, shërbim në dhomë, restorant Otoman A'la Carte me rezervë paraprakisht dhe pagesë shtesë.

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, snacks, Restorante A'la Carte, bar nga pishina dhe në plazh. Doktor, floktar, telefon, faks, internet, qendra tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti WI-FI është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me rërë, me shtrat diell, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina në natyrë, palestër, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë: qendra SPA dhe Wellness, banjë turke, sauna, sportet e ujit, pishina në krye të hotelit, masazh, bilardo.
  Programet argëtuese gjatë ditës, muzikë live çdo natë dhe dy herë në javë show kërcimi.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni