Sealife Buket Beach & Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Sealife Buket Beach & Resort
 • 41 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Sealife Buket Beach & Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Alara, 30km nga Alanya dhe 95km nga aeroporti i Antalisë

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 323 dhoma në 9 blloqe 3 – 5 kate. Dhoma standarde (21m²; 2+1pax), dhoma të mëdha (24m²; Një shtrat double, nje shtrat single dhe nje sofa, 3+1pax),dhoma dhe tri dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të klimatizuar qendror, telefoni, arkë (me pagesë), mini bar (lëngje dhe ujë rimbushur çdo ditë), TV satelitor me kanale muzikore, qilim në dysheme, ballkoni.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – prej orës 10.00 – 24.00, bufe i hapur, mëngjesi, mëngjes i vonshëm, ushqim i lehtë, dreka, pasdite ushqim i lehtë, darka, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore, kafe, çaj, akullore në mini klub, A’la Carte me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Nuk janë inkuadruar: pijet nga importi, vera speciale, të gjitha pijet në shishe, lëngu i freskët, kafe turke, të gjitha pijet në Disko Klub janë me pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, A’la Carte restorantet – Turkuaz (Turke), Sapphire (Italian), Mavi (ushqime deti), bare përgjatë kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestari i fëmijëve, pastrimi kimik, telefoni, faksi, interneti, lojërat në kompjuter, floktari, qendra tregtare janë me pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat, rërë dhe guralec, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, Banjë Turke, saunë, qendër fitness, terren për tenis, pingpong, basketboll, volejboll, volejboll në plazh. Masazhi, SPA qendra, sportet ujore, shkolla e zhytjes janë me pagesë.

  Program argëtues gjatë ditës për të rritur, gara të ndryshme dhe lojëra, në mbrëmje show program. Mini Klub për fëmijë prej 04-06 vjet. Mini Club prej 04 – 12 vjet me program special gjatë ditës si dhe mini Disko në mbrëmje.  RENOVIMI: 2018

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni