RAYMAR RESORT & AQUA

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • RAYMAR RESORT & AQUA
 • 27 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

RAYMAR HOTELS & RESORTS - 5* – ALARA– ALANYA Pozita : Hoteli është I vendosur ne regjionin Alara, 36 km nga Alanya dhe 90km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja : Hoteli posedon 266 dhoma në një ndërtesë me 6 kate. Dhoma standarde janë 208 (24m², shtrat francez + një shtrat +sofa, max2+2pax), dhoma standarde superiore janë 30 (37², max4pax). Dhoma familjare janë 18 (37m², dy dhoma gjumi me derë ndar

Rreth RAYMAR RESORT & AQUA


Lokacioni