Oz Hotels Incekum Beach Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Oz Hotels Incekum Beach Resort
 • 20 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Kids free
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Oz Hotels Incekum Beach Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Incekum, 28km nga Alanya dhe 98km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 357 në 12 blloqe katrore. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhomat lidhëse (36m², dy dhoma standarde me dyer në mes, max.4 + 1pax), Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon fiks direkt, arkë, mini bar (vetëm ujë), dysheme laminat ose qeramike, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon(perpos dhomave ekonomike).

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe i hapur, mëngjesi, drekë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, darka dhe rostiçeri natën. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale janë pa pagesë prej orës 10.00 deri në orën 24.00, restorantet e A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë në një qëndrim, bar Beach nga ora 10.00 deri në orën 18.00. Nuk përfshihen: pije të importuara, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, pije në Disco club, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me bufe të hapur, shërbimi, Restorantet A'la Carte - Turk dhe Peshk, snack bar, pishinë dhe bar plazhi. Shërbimi mjekësor, lavanderi, telefon, faks, internet, qendra tregtare, floktari, Rent a Car janë me ngarkesës shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, dërgimi dhe shkëmbinjtë, shtretërit e diellit, çadrat e diellit dhe peshqiret e plazhit janë pa pagesë

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, rrufeja për fusha tenisi, masazh, Wellness dhe SPA, bilardo dhe lojëra kompjuterike.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, mini disko në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni