Kleopatra Ramira Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Kleopatra Ramira Hotel
 • 5 fotografi
 • WiFi falas
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Kleopatra Ramira Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni