Klas Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Klas Hotel
 • 31 fotografi
 • Afer plazhit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Klas Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni