Kaila Beach Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Kaila Beach Hotel
 • 35 fotografi
 • Children friendly
 • Afër qendrës së qytetit
 • Aqua park
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • Animacion
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Kaila Beach Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni