Granada Luxury Beach

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Granada Luxury Beach
 • 70 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

GRANADA LUXURY BEACH - 5* - AVSALAR - ALANYA POZITA: Hoteli gjendet në regjionin Avsalar, 20km nga Alanya dhe 101km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 382 dhoma. Dhoma standarde (35m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, maks. 2 + 2pax), Dhomat standarde love (35m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, ma

Rreth Granada Luxury Beach

GRANADA LUXURY BEACH - 5* - AVSALAR - ALANYA

POZITA:
Hoteli gjendet në regjionin Avsalar, 20km nga Alanya dhe 101km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 382 dhoma. Dhoma standarde (35m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, maks. 2 + 2pax), Dhomat standarde love (35m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, maks. 2 + 2pax), Suit swarovski (75m², një dhomë gjumi me krevat francez, nje banjo me jacuzzi, të gjitha dhomat janë me pamje nga deti max.2+1pax). Të gjitha dhomat janë moderne të mobiluara me banjo private me tush kabin, tharëse flokësh, sistem qëndror klimatizimi, telefon direkt, mini bar (pije freskuese, ujë dhe birrë, waffle rimbushur çdo ditë), kafe, çaj, arka, TV dhe kanale muzikore, internet WI-FI, dysheme qeramiku dhe balkon.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqim i lehtë në mëngjes dhe në pasdite, akullore dhe ëmbëlsira në pastiçeri, bufe për fëmijë, darka, ushqim i lehte në orët e vona, lëngjë të freskta vetëm për mengjes, te gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa të importuara. Nuk janë të përfshira: pijet luksoze dhe të vjetra, pijet e importuara të cilat nuk janë të cekura në listë. shërbimi në dhomë, A’la carte restorantët me rezervim paraprak dhe me pagesë, lëngje të freskta në vitamin bar dhe në restorant përpos mëngjesit.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor me bufe te hapur, A’la Carte restorante: nderkombtar, lobby bar, pool bar, beach bar, snack bar, disko bar, vitaminë bar. Mjeku, kujdestari për fëmijë, pastrimi i rrobave, telefoni, faksi, internet cafe, floktari, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI në pikët kryesore dhe në dhomë janë pa pagesë.
PLAZHI:
Plazhi i hotelit, me shtretër dielli, ombrellë dielli, peshqir plazhi, dyshek janë pa pagesë. Pavionet në plazh janë pagesë shtesë dhe me rezervim paraprakisht.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, fusha tenisi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, qendra SPA & Wellness, bowling dhe lojëra kompjuterike. Programet e muzikës me ekipin profesional gjatë ditës, në mbrëmje show programe, muzikë live, kinema. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç me programe të posaçme, disko mini dhe konkurse të ndryshme. Programe argëtuese me ekipe profesioniste gjate ditës, në mbrëmje show programe, muzikë e gjallë, kinema. Mini Klub për fëmijë me programe speciale, mini disko dhe gara të ndryshme.


www.granada.com.tr
Lokacioni