Eftalia Ocean Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Eftalia Ocean Hotel
 • 52 fotografi
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Fitness & SPA
 • Waterpark
 • Aqua park
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë të mbrendshme
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Fitness

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Eftalia Ocean Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Turkler, 18 km në qendër të qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalia.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 682 në ndërtesat kryesore. Dhomat standarde (35m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma të mëdha (45m², një dhomë gjumi të madhe me krevat francez, një shtrat të vetëm, një krevat shtesë (karrige gjumi), një banjo, max.2 + 2pax ), 2 dhoma gjumi (99m², dupleks, dy dhoma gjumi të ndara me dy krevate franceze, 2 shtretër të vetme dhe një krevat shtesë, një banjo, një dhomë gjumi me dy dhoma gjumi, një banjo, max.4 + 1pax) qasje të drejtpërdrejtë në pishinë, max.5 + 1pax), Swim up me tre dhoma gjumi (113m², duplex, tre dhoma gjumi me dy krevate franceze, tre shtretër të vetme dhe dy shtretër shtesë, qasje të drejtpërdrejtë në pishinë, max.6 + 1pax) dhe 5 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar, kasaforte, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - 24 orë shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, rostiçeri në mesnatë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, restorantet A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim, akullore në Patisserie disa orë në ditë, Burgerland – Shërbim 24 orë (Perpos gjatë mëngjesit, drekës dhe darkës) . Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, shërbim në dhomë, pije në Disco club, të gjitha shpirtrat në Eftalia Island.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorantet e A'la Karte - turke, italiane, toke Burger, bar lobi, bar pishine, bar në plazh, Disco club në Eftalia Island. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, fustan flokësh, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi në zonat e përgjithshme pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër dielli dhe ombrellë dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Eshtë tuneli nën rrugën për në plazh.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, pingpong, volej në plazhi. Pa pagesë shtesë janë: sportet e ujit, bilardo, qendra e bukurisë, masazh. Programet zbavitëse (në Eftalia Island) gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 -12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni