Eftalia Holiday Village

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Eftalia Holiday Village
 • 55 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë të mbyllur
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Fitness
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Eftalia Holiday Village

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni