Eftalia Downtown

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Eftalia Downtown
 • 42 fotografi
 • Budget
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Fitness & SPA

EFTALIA AYTUR HOTEL -4* – ALANYA POZITA: Hoteli është i vendosur në qendër të qytetit Alanya dhe 125 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Numri total i dhomave 222. Dhoma standarde (21m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma të mëdha (25m², max.4pax, një dhomë gjumi më e madhe me krevat francez + një shtrat të vetëm + një karrige gjumi, , maks. 2 + 2pax), 4 dhoma për mysafirët me aftësi

Rreth Eftalia Downtown

EFTALIA AYTUR HOTEL -4* – ALANYA

POZITA:
Hoteli është i vendosur në qendër të qytetit Alanya dhe 125 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave 222. Dhoma standarde (21m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma të mëdha (25m², max.4pax, një dhomë gjumi më e madhe me krevat francez + një shtrat të vetëm + një karrige gjumi, , maks. 2 + 2pax), 4 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara, Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (shtesë) pagesë shtesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
Half Board– open buffet i hapur për mëngjes dhe darkë, të gjitha shërbimet e tjera ushqimore dhe pije janë pagesë shtesë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorant A'la Carte, bar lobi, bar pishine, bar në plazh. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, fustan flokësh, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë.
PLAZHI:
Plazhi i hotelit, 40m nga Hotel, guralec, me shtretër diellit dhe cadra diellore nga pishina pa pagesë. Në shtretërit e diellit të plazhit dhe çadrat e diellit janë pagesë shtesë. Ka rrugë ndërmjet hotelit dhe plazhit.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina në natyrë për të rritur dhe fëmijë, palestër. Pa pagesë shtesë janë: banjo turke, sauna, banjë me avull, sportet e ujit dhe masazh. Një herë në javë është muzikë live dhe Nata Turke. Për fëmijët ka shesh lojërash.


www.eftaliahotels.com
Lokacioni