Eftalia Aytur Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Eftalia Aytur Hotel
 • 23 fotografi
 • Budget
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Eftalia Aytur Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni