Drita Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Drita Hotel
 • 31 fotografi
 • Afer plazhit
 • WiFi falas
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Drita Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Kargicak, 140 km nga aeroporti Antalya dhe 14 km nga qendra e qytetit Alanya.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 199. Dhoma standarde (21m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma connection (Dy dhoma gjumi me dyert rrëshqitëse në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë ose dush, tharëse flokësh, klimë, telefon me dalje direkte, TV satelitor dhe kanale muzikore, mini bar (ujë rimbushur çdo ditë), arkë, dysheme të laminuara, ballkon, internet WI-FI me shpejtësi të limituar.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – byfe të hapur për mëngjes, drekë, ëmbëlsira pasdite, çaj, kafe, darkë dhe meze të lehtë në mesnatë. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, akullore në kornet në orë të caktuara, snack bar dhe pije të buta në plazh deri në orën 18.00 janë përfshirë në çmim. Restorantet A'la Carte janë me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije të importuara dhe pije shtëpiake pas 24.00, të gjitha pije në disko, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, kafe turke, kapuçino, ekspres, kokteje, pije alkoolike në barin e plazhit.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorant A'la Carte në plazh, snack bar dhe bar pishinë. Mjeku, shërbimi i lavanderi dhe pastrimi i thatë janë të ngarkuar shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit - dërgoni dhe guri, (ka tunel nën rrugë), me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, volejboll plazhi, basketboll, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazh, SPA dhe qendra e bukurisë, ndriçues për fushë tenisi, bilardo. Programet e argëtimit gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Programet speciale në Mini klub për fëmijë nga mosha 04-12 vjeç. Shesh lojërash për fëmijë, mini Disco në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni