Club Kastalia Holiday Village

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Club Kastalia Holiday Village
 • 52 fotografi
 • Aqua park
 • Animacion
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Club Kastalia Holiday Village

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni