Club Dizalya

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Club Dizalya
 • 21 fotografi
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Club Dizalya

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni