Azura Deluxe Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Azura Deluxe Resort & Spa
 • 31 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Azura Deluxe Resort & Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Incekum 22km në Alanya dhe 98km nga aeroporti Antalya

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 365. Dhoma luksoze (30 - 32m², një dhomë gjumi me krevat francez + 1 krevat tek, një banjo, max.3 + 1pax), Dhoma familjare (50m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, maks. 4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (ujë dhe pije freskuese pas mbërritjes, më vonë vetëm uji dhe uji mineral), vendosja e kafes dhe çajit, kasaforta, TV satelit dhe kanale muzikore , dysheme të laminuara dhe ballkon. Lidhja WI-FI në dhomat është pa pagesë

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive - Bufe gjithëpërfshirëse, e hapur për mëngjes, mëngjes vonë, drekë, snacks gjatë ditës, darkë, snacks vonë natën, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa standarde të importuara, lëng të freskët portokalli për mëngjes, akullore gjatë orëve të caktuara, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë në një e tyre gjatë qëndrimit 7 netë. Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomë, përdorim i dytë i restoranteve A'la Carte ..

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor bufe të hapur, Restorante A'la Carte - Osmane - Kuzhina turke, Bella Azura - Kuzhina italiane, kungull i njomë, bare pranë pishinës dhe rreth kompleksit të hotelit, Disco club. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, floktari, telefon, faks, cepi i internetit, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit - zall dhe guralec, (ka tunel nën rrugën për në plazh), me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura, dy rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, gjimnastikë, volejboll plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazh, ndriçim i gjykatave tenisi, mësime tenisi, bilardo.
  Programet argëtuese gjatë ditës, tregojnë programet në mbrëmje . Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni