Aydinbey Gold Dream Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Aydinbey Gold Dream Hotel
 • 74 fotografi
 • Afer plazhit
 • Aqua park
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Aydinbey Gold Dream Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Turkler, 25km nga Alanya dhe 110km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 345 dhoma. Standard dhoma (22m², 2+1pax), dhoma familjare bungalow (44m², 2+2pax,dy dhoma të fjetjes me dere ndarëse, një banjo, max. 4pax), 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me dush dhe tharëse flokësh, klima, telefon fiks direkt, mini bar (pije jo-alkoolike, rimbushet çdo ditë), arkë, TV satelitor me kanale muzikore dhe ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, snacks në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, meze të lira në mesnatë, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, disa pije alkoolike të importuara, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim, akullore gjatë orëve të caktuara, vetëm pije lokale në Disco club. Nuk përfshihen: pije të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë,

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, Restorantet A'la Carte - Restorante osmane dhe peshku, bar lobi, bar pishine, bar në plazh. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, fustan flokësh, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh private me guralec, ombrellat dhe shtretërit janë pa pagesë. Peshqirët janë me depozitë. (Rruga për në plazhë ka nënkalim

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë,qendra fitnesi, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë janë: sportet ujore, banja turke, saunë, bilardo, salloni bukurisë dhe masazhi.
  Program animues gjatë ditës, gara dhe në mbrëmje show program. Mini club për fëmijë prej moshës 04 -12vjet.

  Renovimi: 2021

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni