Annabella Diamond Hotel & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Annabella Diamond Hotel & Spa
 • 16 fotografi
 • Plazh me rërë
 • 3 fëmi pa pagesë në hotel
 • Aqua park
 • Animacion
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Annabella Diamond Hotel & Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Incekum, 20km nga Alanya dhe 110km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 229 dhoma. Dhomat standarde (30m2, max.2+2pax), Dhomat familjare (45m2, dy dhoma gjumi me një derë ndarëse, max4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (ujë dhe pije freskuese pas mbërritjes, më vonë ujë të ripërdorur çdo ditë), çaj, kafe dhe çaj të vendosur, kasaforte (shtesë) TV dhe kanale muzikore, dysheme laminat, lidhje interneti WI - FI (me pagesë shtesë) dhe ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive - mëngjes të lehtë, mëngjes të vonshëm, drekë, snacks pasdite, darkë, darkë natën vonë, të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në 01:00, disa pije alkoolike të importuara në Lobby dhe bare pishine, akullore gjatë orëve të caktuara, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë gjatë qëndrimit. Nuk përfshihen: të gjitha pije të tjera të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me mëngjes të lehtë, baret pranë pishinës dhe përgjatë kompleksit hotelierik, Disko , Restorante A'la Carte: Thalassa - ushqim deti dhe La Vita - kuzhinë italiane, bare pranë pishinës dhe rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, floktari, telefon, faks, internet, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, Rent A Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pagesë shtesë në të gjithë hotelin.

 • Plazhi:

  Hotele plazh, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi (depozita) pa pagesë. Pavionet private në plazh janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë të jashtme dhe të brendshme, dy rrëshqitëse uji, qendër fitnesi, banjo Turke, sauna, gjimnastik, volejboll plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazh, bilardo.
  Programet argëtuese gjatë ditës, tregojnë programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, Mini Disco në mbrëmje. Programe argëtuese gjatë ditës, show programe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni