Süral Saray

  • Süral Saray
  • 30 fotografi

SURAL SARAY – 5* - COLAKLI - MANAVGAT POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Colakli 12km nga Manavgat dhe 55km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 248. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon d

Rreth Süral Saray

SURAL SARAY – 5* - COLAKLI - MANAVGAT

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Colakli 12km nga Manavgat dhe 55km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 248. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (rimbushet çdo ditë), kuti të sigurt (shtesë), dysheme qeramike, kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, dreka, darka, ushqim i lehtë, kafe, ëmbëlsira, akullore prej 15.00 - 17.00, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore prej 10.00 - 00.30, ushqim i lehtë në mesnatë. Nuk është inkuadruar: pijet nga importi, lëngu i freskët.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor me bufe të hapur, snack bar, bare pranë pishinës si dhe në plazh, Disco Club. Mjeku, floktari, telefoni, faksi, internet, qendra tregtare janë me pagesë.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin, rërë, shtretërit dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, gjimnastikë, volej në plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe pajisje, bilardo, masazh dhe qendër bukurie. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, tregojnë programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç.

www.sural.com.tr
Lokacioni