Raymar Hotels Antalya

 • Raymar Hotels Antalya
 • 27 fotografi

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Raymar Hotels Antalya

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është I vendosur ne regjionin Alara, 36 km nga Alanya dhe 90km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 266 dhoma në një ndërtesë me 6 kate. Dhoma standarde (24-32m², shtrat francez + një shtrat, një banjo, max2+2pax), Dhoma familjare (38-42m², dy dhoma gjumi me derë ndarëse në mes, një banjo, max4pax).Të gjitha dhomat janë me ballkon, banjë private me dush, vaskë dhe tharëse flokësh, sistem të klimatizuar qendror i cili punon sipas kushteve klimatike, linje telefoni direket, mini bar (rimbushet ne baza ditore me ujë dhe lëngje), arke, TV satelitor dhe kanale muzikore, internet WI-FI, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, snacks gjatë mëngjesit, pasdites, ëmbëlsira, kafe, çaj, darkë dhe bufe e hapur në orët e vona. Të gjitha pijet joalkoolike dhe alkoolike vendore dhe standarde të importuara nga 10:00 – 02:00, mini bari rimbushet çdo dite me ujë dhe lëngje. A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe shfrytëzohet pa pagës një here gjatë qëndrimit. Bufe dietale dhe bufe për fëmijë janë në restorantin kryesor. Nuk janë te përfshira në koncept: pijet alkoolike luksoze të importuara, lëngu i freskët i pemëve, verërat speciale, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me shërbime te bufes se hapur, A’la Carte restorantet: kuzhinë turke, restorant peshku, kuzhinë meksikane, bare përgjatë kompleksit hotelier, disko klub. Mjeku, floktari, pastrimi i rrobave, qendra tregtare, rent a car dhe lojërat kompjuterike janë me pagese shtesë. Interneti WI-FI në Lobby është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat, me rëre dhe guralec, shtretërit, peshqirët dhe ombrellat janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e brendshme dhe e jashtme, pishinë për fëmijë, rrëshqitëse te ujit, palestër e sportive, saunë, banjë turke, Jaccuzi, teren tenisi, volejbolli, basketbolli janë pa pagesë.
  Ndriçimi dhe pajisjet për tenis, orët për tenis, masazhi, SPA qendra, bilardo, sportet ujore dhe shkolla për zhytje janë me pagesë shtesë.
  Programe argëtuese, gara të ndryshme gjate ditës, show program në mbrëmje, mini klub për fëmije dhe programe për fëmijë.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni