- Vera Dubai -

DUBAI - 7 Netë

Çmimi: 558€ 

 

Paket Arazhman Dubai 
Hoteli KAT. REGION   P.P IN DBL SGL ROOM

Extra Bed

Infant

(0 - 1,99)

PAY CHILD
(2 - 5,99)
PAY CHILD
(6 - 11,99)
Arabian Park Hotel 3* Bur Dubai Classic Room 559€ 679 N/A 106 355€ N/A
Ibis One Central 3* Sheikh Zayed Road Standard Room 558 704 N/A 106 N/A 474
Signature Hotel Al Barsha 4* Al Barsha Superior Room 598 782 648 106 390 N/A
Ramada Jumeirah 4* Bur Dubai Classic Room 614 816 626 106 390 493
Cassells Al Barsha Hotel 4* Al Barsha Superior Room 620 827 626 106 390 448
Jood Palace Hotel Dubai 5* Deira Premium Room 626 793 626 106 390 470
Al Bandar Rotana Dubai Creek 5* Deira Classic Room 659 905 659 106 390 N/A
Media Rotana 5* Al Barsha Classic Room 659 905 667 106 390 N/A
Elite Byblos Hotel 5* Al Barsha Classic Room 682 950 708 106 390 459
Stella Di Mare Dubai Marina 5* Dubai Marina Deluxe Room 693 973 674 106 390 504
Voco Dubai 5* Sheikh Zayed Road Superior Room 710 1.005 685 106 390 N/A
Millennium Plaza 5* Sheikh Zayed Road Superior Room 715 1.019 N/A 106 390€ 504
Hawthorn Suites by Wyndham 4* Jumeirah Beach Deluxe Room 721 1.028€ 693 106 390 481
Moevenpick Hotel Jumeirah Lakes Towers 5* Jumeirah Lakes Towers Superior Room 721 1.028 N/A 106 390€ 504€
Sheraton Dubai Mall of the Emirates Hotel 5* Sheikh Zayed Road Classic Room 749 1.084 778 106 390 569
The Retreat Palm Dubai 4* Palm Jumeirah Classic Room Balcony 771 1.129 764 106 390 N/A
Amwaj Rotana 5* Jumeirah Beach Classic Sea Wiew 852 1.212 837 106 390€ N/A

 

Datat e Fluturimit
Ofertat vlejnë prej datës Në përjashtim të Datës Fluturimet për 7 Netë
01-06-2019  -  30-09-2019 12-08-2019 - 15-08-2019 Çdo të Hëne, Çdo të Mërkure dhe Çdo të Shtune

 

Shëtitjet Opcionale
Ekskurzioni
Kohëzgjatja
Çmimi
Info 
Global Village 3 Orë 40 EUR Taksa hyrëse dhe transferimi i Fshatit Global
Miracle Garden 3 Orë 43 EUR Transferi dhe hyrja ne Kopshtin me te bukur ne bote Miracle Garden
Desert Safari
5 Orë
55 EUR
Transferi, Safari në shkretëtirë, darkë, shfaqje dhe pije!
Dhow Cruise ( Creek ) 2 Orë 55 EUR Transferi, Cruise, Darka dhe darkë dhe pije të përfshira!
Full Day Abu Dhabi City Tour
6 Orë
80 EUR
Pa drekë!
Dhow Cruise ( Marina )
2 Orë
80 EUR
Transferi, Cruise, Darka dhe darkë dhe pije të përfshira!
Burj Khalifa & Dubai Mall
5 Orë
80 EUR
( Burj Khalifa Hyrja në Terasë dhe tarifa të përfshira )
Aquawenture Water Park Ditë e plot! 95 EUR ( Hyrja në Aquawenture Water Park dhe tarifa të përfshira )
Helicopter Tour
17 min
220 EUR
Pamja e Dubait në ajër dhe transferim nga hoteli!
Seawings  20 min 260 EUR Pamja e Dubait në ajër dhe transferim nga hoteli!


Në çmim përfshihen :   

                                 
• Biletat kthyse me FlyDubai Airlines fluturim direkt nga  Shkup-Dubai-Shkup ( p.p 20 kg bagazh )
• Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport                                            
 Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait                                           
 Akomodime në hotel 7 Netë / 8 Ditë më bazë B.B (fjetje me mëngjes)

• Takim & Asistenc në aeroportin e Dubait                    
• Të gjitha taksat e Aeroportit

                                 
                                            
Në çmim nuk përfshihen :

• Transporti për në aeroportin e Shkupit

• Ekskurzionet tjera opcionale                                            
• Sigurimi nderkombëtar shëndetsorë                                         
• Shpenzimet personale                                           
• Taksat e qytetit 4-5€ Hotel 5* për ditë, Hotel 4* 3-4€ për ditë, Hotel 3* 2-3€ për ditë.                                     
• Shërbimet ekstra të Hotelit  (Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj)   

 

*Shënim:

Në momentin e rezervimit pagesa bëhet total dhe është e parefundueshme.

• Ndrimi i emrit dhe dates nuk lejohet .

• Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:

1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente.

2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

 

Viza hyrëse për Dubai (75 €) – Për person 

 

Pasagjerët qe posedojn njërën nga pasaportat e mëposhtme nuk kan nevojë per vizë:

 

Austria 
Belgium 
Bulgaria 
Croatia 
Cyprus 
Czech Republic 
Denmark 
Estonia 
Finland 
France 
Germany 
Greece 
Hungary 
Iceland 
Italy 
Latvia 

Liechtenstein 
Lithuania 
Luxembourg 
Malta 
Netherlands 
Norway 
Poland 
Portugal 
Romania 
Seychelles 
Slovakia 
Slovenia 
Spain 
Sweden 
Switzerland