- Vera Dubai -

DUBAI - 5 Netë

Çmimi: 512€ 

 

Paket Arazhman Dubai 
Hoteli KAT. REGION   P.P IN DBL SGL ROOM

Extra Bed

Infant

(0 - 1,99)

PAY CHILD
(2 - 5,99)
PAY CHILD
(6 - 11,99)
Arabian Park Hotel 3* Bur Dubai Classic Room 512€ 599€ N/A 106 N/A N/A
Ibis One Central 3* Sheikh Zayed Road Standard Room 513€ 616€ N/A 106 N/A 450
Signature Hotel Al Barsha 4* Al Barsha Superior Room 541€ 672€ N/A 106 389€ N/A
Ramada Jumeirah 4* Bur Dubai Classic Room 553€ 695€ 561 106 389€ 463€
Cassells Al Barsha Hotel 4* Al Barsha Superior Room 557€ 703€ 561€ 106 389€ 432€
Jood Palace Hotel Dubai 5* Deira Premium Room 561€ 680€ 561€ 106 389€ 448€
Al Bandar Rotana Dubai Creek 5* Deira Classic Room 584€ 759€ 584€ 106 389 N/A
Media Rotana 5* Al Barsha Classic Room 584€ 759€ 590€ 106 389€ N/A
Elite Byblos Hotel 5* Al Barsha Classic Room 600€ 791€ 619€ 106 389€ 440€
Stella Di Mare Dubai Marina 5* Dubai Marina Deluxe Room 608€ 806€ 595€ 106 389€ 471€
Voco Dubai 5* Sheikh Zayed Road Superior Room 620€ 830€ 603€ 106 389€ N/A
Millennium Plaza 5* Sheikh Zayed Road Superior Room 624€ 838€ N/A 106 389€ 471€
Hawthorn Suites by Wyndham 4* Jumeirah Beach Deluxe Room 628€ 846€ 608€ 106 389€ 456€
Moevenpick Hotel Jumeirah Lakes Towers 5* Jumeirah Lakes Towers Superior Room 628€ 846€ N/A 106 389€ 471€
Sheraton Dubai Mall of the Emirates Hotel 5* Sheikh Zayed Road Classic Room 648€ 886€ 668€ 106 389€ 517€
The Retreat Palm Dubai 4* Palm Jumeirah Classic Room Balcony 664€ 918€ 658€ 106 389€ N/A
Amwaj Rotana 5* Jumeirah Beach Classic Sea Wiew 721€ 976€ 711€ 106 389€ N/A

Datat e Fluturimit
Ofertat vlejnë prej datës Në përjashtim të Datës Fluturimet për 5 Netë
01-06-2019  -  30-09-2019 12-08-2019 - 15-08-2019 Çdo të Hëne dhe Çdo të Shtune

 


Shëtitjet Opcionale
Ekskurzioni
Kohëzgjatja
Çmimi
Info 
Global Village 3 Orë 40 EUR Taksa hyrëse dhe transferimi i Fshatit Global
Miracle Garden 3 Orë 43 EUR Transferi dhe hyrja ne Kopshtin me te bukur ne bote Miracle Garden
Desert Safari
5 Orë
55 EUR
Transferi, Safari në shkretëtirë, darkë, shfaqje dhe pije!
Dhow Cruise ( Creek ) 2 Orë 55 EUR Transferi, Cruise, Darka dhe darkë dhe pije të përfshira!
Full Day Abu Dhabi City Tour
6 Orë
80 EUR
Pa drekë!
Dhow Cruise ( Marina )
2 Orë
80 EUR
Transferi, Cruise, Darka dhe darkë dhe pije të përfshira!
Burj Khalifa & Dubai Mall
5 Orë
80 EUR
( Burj Khalifa Hyrja në Terasë dhe tarifa të përfshira )
Aquawenture Water Park Ditë e plot! 95 EUR ( Hyrja në Aquawenture Water Park dhe tarifa të përfshira )
Helicopter Tour
17 min
220 EUR
Pamja e Dubait në ajër dhe transferim nga hoteli!
Seawings  20 min 260 EUR Pamja e Dubait në ajër dhe transferim nga hoteli!


Në çmim përfshihen :   

                                 
• Biletat kthyse me FlyDubai Airlines fluturim direkt nga  Shkup-Dubai-Shkup ( p.p 20 kg bagazh )
• Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport                                            
 Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait                                           
 Akomodime në hotel 5 Netë / 6 Ditë më bazë B.B (fjetje me mëngjes)

• Takim & Asistenc në aeroportin e Dubait                    
• Të gjitha taksat e Aeroportit

                                 
                                            
Në çmim nuk përfshihen :

• Transporti për në aeroportin e Shkupit

• Ekskurzionet tjera opcionale                                            
• Sigurimi nderkombëtar shëndetsorë                                         
• Shpenzimet personale                                           
• Taksat e qytetit 4-5€ Hotel 5* për ditë, Hotel 4* 3-4€ për ditë, Hotel 3* 2-3€ për ditë.                                     
• Shërbimet ekstra të Hotelit  (Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj)   

 

*Shënim:

Në momentin e rezervimit pagesa bëhet total dhe është e parefundueshme.

• Ndrimi i emrit dhe dates nuk lejohet .

• Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:

1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente.

2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

 

Viza hyrëse për Dubai (75 €) – Për person 

 

Pasagjerët qe posedojn njërën nga pasaportat e mëposhtme nuk kan nevojë per vizë:

 

Austria 
Belgium 
Bulgaria 
Croatia 
Cyprus 
Czech Republic 
Denmark 
Estonia 
Finland 
France 
Germany 
Greece 
Hungary 
Iceland 
Italy 
Latvia 

Liechtenstein 
Lithuania 
Luxembourg 
Malta 
Netherlands 
Norway 
Poland 
Portugal 
Romania 
Seychelles 
Slovakia 
Slovenia 
Spain 
Sweden 
Switzerland