Hotel TE STELA 
★★★★ 
 
Tiranë - Shqipëri

OFERTE SPECIALE:

20 €

Fjetje me mëngjes për person

 

..................................................

 

Paketat Familjare:

Paketat familjare gjate muajit Prill:

 

70 Euro nata gjatë javes (E diel - E enjte) 

94 Euro nata në Fundjave (E Premte - E Shtune)

 

Te perfshira ne cmim:

Akomodimi ne dhome familjare, Darka, Mengjesi, Palestra, Parkingu, WiFi ne dhome dhe ne gjithe resortin

Muzike live te Premten + te Shtunen

50% ulje ne pishinat dimerore

50% ulje hyrja ne SPA

 

Paketat për 2 persona:

Akomodim Half Board (Darke+Mengjes) për 2 veta:

55 Euro nata Cifti gjate javes: E diel - E enjte

70 Euro nata Cifti në Fundjave: E Premte - E Shtune

 

 

TE STELA - Oazë qetësie

 

Mes kopshtit të gjelbëruar të “te Stela” Resort ka çelur “Te Stela” Hotel, një oaz i vogël qetësie. Me kapacitet 50 dhoma, teke, dopjo, treshe dhe familjare si dhe Bridal suite, të gjitha me pamje mbi pishinë ose mbi kopsht e ndriçim të bollshëm natyral, ajër i kondicionuar, wireless në çdo cep te tij, parking të dedikuar, me një standart prej 4 yjesh.

Të reja

 

Së fundmi, pranë recepsionit të hotelit u  krijuar një kënd biznesi, duke i dhënë mundësi klientëve të aksesojnë e-mail apo materialet e tyre të punës nëpërmjet kompjuterave të vëna  në dispozicion. Për informacion, drejtohuni pranë recepsionit.

 

 

I ndërtuar fare pranë fabrikës së birrës Stela, Hoteli ofron per klientët e saj turin ” Eksperienca Stela”. Një vizitë ne formën e nje turi në njesitë e prodhimit të udhëhequr nga profesionistë në këtë fabrikë.

Facilitete

 

Eko-pishina e mbyllur Te Stela Sport Center është e vetmja e llojit të saj në Shqipëri. Tashmë qëndra sportive vë në dispozicion 2 pishina gjysmë-olimpike (25m x 9 m), me thellësi të ndryshueshme (1.5m-2m) dhe temperaturë uji sipas parametrave standarte 26-29 gradë Celcius. Gjithashtu në ambjentet e Sport Center ofrohen abonime në fitness, aerobi, aqua gym, palestër me vegla, etj.