★★★★★

Slavija Budva Hotel

- Mali i Zi -

 

 

 

 

Hoteli perfshinë pishinë te jashtme, spa dhe restorant, Slavija Budva Hotel është 450m larg plazhit më të afërt dhe 1.7km nga qyteti i vjeter i Budves. Hoteli ka lobbybar, snackbar dhe parking privat free. Hoteli me 5* ka dhoma me sistem klimatizimi, WI-FI, dhe te gjitha me banjo private

Te gjitha dhomat kanë TV me kanale satelitore, kurse disa perfshijnë edhe ballkone.

Mysafirët në Slavija Budva Hotel mund ta shijojnë mëngjesin ne byfe

Qendra spa e hoteli perfshin saunë dhe dhomë avulli

Pikat kryesore afër hotelit janë Omnia Night Club, TQ Plaza dhe Mansatri Podmaine. Hoteli ka larg plazhin Mogren 2.2km, 3.1km Aqua Parkun dhe 9km nga Sveti Stefan. Aeroporti me i afert eshte Tivati, 24km nga hoteli

 

 

 

Çmimet për Person
Netët Shërbimi Çmimi

2 NETË

HB 89