- Oferta Speciale -

 

DUBAI - 4 Netë

Çmimi prej: 449€

 

Paket Arazhman Dubai
Hoteli KAT. REGION ROOM TYPE P.P IN DBL SGL ROOM

Extra Bed

Infant

(0 - 1,99)

PAY CHILD
(2 - 5,99)
PAY CHILD
(6 - 11,99)
Arabian Park   3*   Bur Dubai   Classic Room 449€ 559€ N/A 85 N/A N/A
Avenue Hotel 4* Deira Premium Room 479€ 589€ 479€ 85€ 349€ 479€
Excelsior Hotel Downtown 4* Deira Superior Room 499€ 629€ 499€ 85€ 349€ 499€
Grand Excelsior Al Barsha 4* Al Barsha Superior Room 509€ 640€ 509€ 85€ 349€ 509€
Gulf Court Hotel Business Bay 4* Business Bay Standart Room 519€ 670€ 519€ 85€ 349€ 519€
Fraser Suites 5* Sheik Zayed Deluxe Room 559€ 750€ N/A 85€ N/A N/A
Grand Millennium Dubai 5* Al Barsha Superior Room 579€ 789€ N/A 85€ N/A N/A
Al Bandar Rotana Dubai Creek 5* Deira Classic Room 609€ 849€ 609€ 85€ 349€ 609€

 

Vërejtje:

Fëmijet e ndajnë shtratin me prindërit e tyre. 

Ndërsa, për krevat shtesë paguajnë çmimin e plotë për extra bed.

 


Datat e Fluturimit
Datat  ROUTE. Netët
12/03/2020  -  16/03/2020 SKP - DXB - SKP 4 Netë
26/03/2020  -  30/03/2020 SKP - DXB - SKP 4 Netë

 


Shëtitjet Opcionale
Ekskurzioni
Kohëzgjatja
Çmimi
Info 
Global Village 3 Orë 40 EUR Taksa hyrëse dhe transferimi i Fshatit Global
Miracle Garden 3 Orë 43 EUR Transferi dhe hyrja ne Kopshtin me te bukur ne bote Miracle Garden
Desert Safari
5 Orë
55 EUR
Transferi, Safari në shkretëtirë, darkë, shfaqje dhe pije!
Dhow Cruise ( Creek ) 2 Orë 55 EUR Transferi, Cruise, Darka dhe darkë dhe pije të përfshira!
Full Day Abu Dhabi City Tour
6 Orë
80 EUR
Pa drekë!
Dhow Cruise ( Marina )
2 Orë
80 EUR
Transferi, Cruise, Darka dhe darkë dhe pije të përfshira!
Burj Khalifa & Dubai Mall
5 Orë
80 EUR
( Burj Khalifa Hyrja në Terasë dhe tarifa të përfshira )
Aquawenture Water Park Ditë e plot! 95 EUR ( Hyrja në Aquawenture Water Park dhe tarifa të përfshira )
Helicopter Tour
17 min
220 EUR
Pamja e Dubait në ajër dhe transferim nga hoteli!
Seawings  20 min 260 EUR Pamja e Dubait në ajër dhe transferim nga hoteli!


Në çmim përfshihen :   

                                 
• Biletat kthyse me FlyDubai Airlines fluturim direkt nga  Shkup-Dubai-Shkup (p.p 20 kg bagazh)

• Transferi Prishtine - Aeroporti Shkup -Prishtine

• Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport                                            
• Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait                                           
• Akomodime në hotel 4 Netë/ 5 Ditë më bazë B.B (fjetje me mëngjes)

• Të gjitha taksat e Aeroportit si dhe  

• Takimi dhe Asistenca në aeroportin e Dubait                                 
                                            

 

Në çmim nuk përfshihen :

• Ekskurzionet tjera opcionale                                            
• Sigurimi nderkombëtar shëndetsorë                                         
• Shpenzimet personale                                           
• Taksat e qytetit 4-5€ Hotel 5* për ditë, Hotel 4* 3-4€ për ditë, Hotel 3* 2-3€ për ditë.                                     
• Shërbimet ekstra të Hotelit (Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj)   

 

*Shënim:

Në momentin e rezervimit pagesa bëhet total dhe është e parefundueshme.

• Ndrimi i emrit dhe dates nuk lejohet .

• Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:

1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente.

2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

 

Viza hyrëse për Dubai (75 €) – Për person 

 

 

Pasagjerët qe posedojn njërën nga pasaportat e mëposhtme nuk kan nevojë per vizë:

 

Argentina 
Bahrain
Barbados 
Brazil
Chile 
Colombia
China 
Honduras 
Iceland
Japan
Kiribati 
Kuwait

Liechtenstein 
Macau

Mexico
Montenegro

Norway 
Nauru 
Oman
Paraguay
Russia

Switzerland
 
Saudi Arabia 
Solomon Islands
Seychelles 
Saint Vincent and the Grenadines 
Serbia
Ukraine 
Uruguay