★★★★

Montenegro Beach Resort

- Becici (Mali i zi) -

 

Montenegro Beach Resort  ndodhet në vendpushimin Becici - një gji piktoresk me ujërat më të pastra, i rrethuar nga një pyll halor dhe male të bukura. Një shëtitore buzë detit e lidh atë me Budva, qytetin e vjetër, ndërsa restorantet dhe klubet e saj të natës janë vetëm 2 km larg. Hoteli ofron 168 dhoma standarde të dekoruara bukur dhe 4 apartamente luksoze. Mysafirët e hotelit mund të shijojnë detin dhe diellin në plazhin privat të hotelit, me shtretër plazhi falas, çadra dhe peshqirë. Montenegro Beach Resort 4 * është i përsosur për pushime familjare. Është e krijuar një atmosferë të pushimeve të kujdesshme dhe të lumtura.

Hoteli ofron: dhoma të rehatshme me hapësirë të mjaftueshme për fëmijët, si dhe ushqime organike dhe pije të shëndetshme nga prodhuesit vendas, argëtim dhe animacion, dhe shumë zgjedhje të ndryshme për kënaqësi dhe argëtim.
 

 

 

Çmimet për Person
Netët 01.06.20 - 30.06.20 01.07.20 - 31.07.20 01.08.20 - 31.08.20 01.09.20 - 30.09.20

2Netë

79€ pp N/A N/A N/A