* IZGREV HOTEL SPA

& AQUAPARK * 

★★★★★

 


 

Pozita: Kompleksi Hotelierik IZGREV SPA & AQUAPARK gjendet në mes të pyllit të mrekullueshëm me pisha në breg të liqenit të Ohrit. 5km nga qendra e qytezës së Strugës, 15km nga aeroporti i Ohrit dhe 20km nga qyteti i Ohrit.

 

Akomodimi: Hoteli posedon kapacitet për 621 mysafir në gjithsejt 201 dhoma dhe apartmane nga të cilët: 160 dhoma standarde 2+1, 19 dhoma familjare për max. 4 persona, 6 dhoma të ndërlidhura për max. 4 persona, 13 apartmane për max. 5 persona. Të gjitha dhomat janë të pajisura me sistem klimatizimi, arkë, TV LCD, TV satelitor, mini bar, qilim në dysheme, ballkon, telefon direkt, 24 orë shërbim në dhomë, WI FI, dush apo vaskë me pajisjet e banjës, tharëse flokësh.

 

Shërbimi: Fjetje me mëngjes dhe Gjysëm pansion (mëngjesi dhe darka)

 

 

Përshkrimi: Hoteli IZGREV ofron komoditet dhe atmosferë të shkëlqyer në hapësirë prej 90.000м2 dhe me plazh private me gjatësi prej 500м. Restoranti i hotelit ka kapacitet për 150 persona, ballkon me kapacitet për 150 persona, bodrum verërash, qendër fitnesi, sallë konferencash, qendër SPA me banjë Turke, saunë, masazhë, pishinë të brendshme, Aqua Park me hapësirë prej 15.000 м2 me 6 pishina, teren për tenis, baskëtboll, mini golf, mini futboll, volejboll në plazh, ping-pong, biliardo, parking privat, restorant peshku në afërsi të hotelit dhe portit. 

 

Shënim:

Për shkak të situatës së pandemisë, per sigurinë shëndetësore të konsumatorit Qendra Spa dhe Parku Aqua jane të mbyllura. Per hapjen e tyre Hoteli është duke pritur protokollet nga qeveria e Maqedonisë.

 

Ofertë Speciale

 

Çmimet për Person
Tipi i Dhomes Shërbimi 1 Shtator-31 Shtator

DOUBLE ROOM

BB 30

 

Personi i vetëm në dhomë paguan +50% të çmimit

Personi i Tretë në dhomë ka zbritje prej -30%

 

12€ pagesë shtesë për person ne dhomë dyshe me HB

6 pagesë shtesë për dhomë me pamje nga liqeni!

 

Çmimet mund ti gjeni në këtë link : pdf.png

 

360 Virtual Tours

 

 

31.jpg    12.jpg   15.jpg    48.jpg   44.jpg