★★★★

ILLYRIAN BOUTIQUE HOTEL

- Sarandë -

 

Hoteli Illyrian Boutique është një hotel i ri që sapo u hap këtë sezon veror në Sarande, Shqipëri. Në hotelin Illyrian Boutique do të gjeni profesionalizëm të patejkalueshëm, shërbim të shpejtë, mirësjellje.

Hoteli Illyrian Boutique ndodhet në qendër të qytetit. Hoteli ka 12 dhoma gjumi me madhësi mbretëreshë / banjë që janë plotësisht me ajër të kondicionuar dhe përfshijnë TV dhe wi-fi dhe bar. Ne mund të sigurojmë shtretër shtesë sipas kërkesës.

Hoteli Boutique Ilir ka disa vende ngrënie, duke përfshirë nivelin e rrugës, restorantin Epidamn ku kuzhinierët janë të shkëlqyera ofrojnë tarifa italiane dhe mesdhetare me një aftësi të bukur Sarande. Nëse kjo nuk është për shijen tuaj, Hoteli ofronë pica, burgers në PizzaBurger e cila shërbehet nga të njëjtët kuzhinierë.

️ viewPamja panoramike e çatisë është ajo ku ju mund të kaloni një natë shumë joshëse me muzikë, kokteje të bukura 🍸🍾🥂 dhe një jetë të natës sekondare në RoofTop.

 

 

Çmimet për Dhomë
Tipi i Dhomes Shërbimi Shtator Tetor - Nëntor
STANDART DOUBLE ROOM BB 55€ 35€

 

Dhoma dyshe standarde - Pamje nga qyteti, pamje nga deti me ballkon; Dhomat kanë mundësi të jenë treshe në bazë të kërkesës.

 

Në çmim përfshihet:

Mëngjesi Buffe Continental:

24h Parking;

Wireless Internet;

Pastrimi ditor i dhomës

 

SHTESAT:

Person i tretë në dhomë paguanë 12€ për natë

 

POLITIKA PËR FËMIJËT:

fëmiju deri 0-8 vjet - free (Me dy prindërit në Dhomë)