★★★★★

HENRY RESORT & SPA

- Golem -

 

 

Henry Resort and Spa eshte nje resort i ri i ndertuar në Golem, 150 m nga plazhi i Malit te Robit, nje nga plazhet me te bukura ne Shqiperi.
Nje hotel në standard me 5 yje  Henry Resort and Spa ofron strehim, shërbim dhe argëtim cilësor dhe eshte i pajisur me një bar, një restorant, parkim falas private, pishinë të hapur, plazh privat dhe një kopsht. Dhomat familjare jane te pajisura me ballkon. 
Akomodimi përfshin recepsion 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.  
Duke qene se sezoni vera 2020 eshte viti i pare qe Henry Resort and Spa hap dyert per turistet me qellim promovimin, njohjen dhe afirmimin ne treg.

 

 

 

Çmimi për Person
Tipi i Dhomes Shërbimi Tetor Netët
DOUBLE ROOM FB 24€ 1 Netë
FB 46€ 2 Netë
AI 30€ 1Netë
AI 59€ 2Netë

 

 

 

Shërbimi AI:

Mëngjes, drekë, darkë, pije pa alkoholike, verë, birrë, raki, te vendi, parking, shezllonët, pishina,
pijet pa limit nga ora 10:00 deri n
ë 22:00

 

 

Politikat për fëmijët:

Fëmiju deri 0-5 vjeç free.

Fëmiju prej 6-12 vjeç paguanë -50%