★★★★

CLASS HOTEL

- Ksamil -

 

 

CLASS Hotel eshte nje strukture e ndertuar ne vitin 2019. Ndodhet ne qytezen turistike te

Ksamilit, ne bregdetin Jonian. Hoteli ndodhet 350 metra larg nga plazhet e Ksamilit, 3.7 km larg Parkut Kombetare te Butrintit.

Ofron nje cilesi te larte sherbimi me nje staff te kualifikuar.

Hoteli ka ne dispozicion 27 dhoma: 24 dhoma jane double/twin dhe 3 dhoma jane junior suite te perbera nga dy ambjente, dhome kryesore me nje krevat dopio dhe paradhome me nje krevat dopio ose 2 krevat twin ( e pershtatshme per 4 persona). Ju informojme se secila prej dhomave eshte e pajisur me: Ballkon, Kondicioner, Minibar, Televizor, Internet,

Telefon, Kasaforte si dhe Tavolinë pune.

Hoteli gjithashtu ofron dhe nje parking privat per vizitoret e tij.

 

 

 

 

Çmimet për Dhomë
Tipi i Dhomes Shërbimi 1-15 Shtator 16-30 Shtator 1-15 Tetor
DOUBLE ROOM BB 45€ 35€ 30€
JUNIOR SUIT BB 65€ 49€ 39€

 

Shtesat:

Krevat Shtesë (Extra Bed) 10€ për person

 

Politikat për fëmijët:

Fëmija deri 0-4.99 vjeç free

Fëmija nga mosha 5-10 vjeç paguanë 50% e shumës